Recenzje
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-nie-pijesz-wystarczajacej-ilosci-wody/. Co się dzieje, gdy nie pijesz wystarczającej ilości wody?
Ile czasu upłynęło od listopada 2007 r.?. Jaki jest mój wiek, jeśli urodziłem się w 1999 r.?

Wyszukaj stronę        

Horoskop


Tarot wróżki Anna

Tarot wróżki Anna
Jeśli masz problem wróżka Anna Kempisty na pewno Ci pomoże. Przychodzi do niej wiele osób ze swoimi problemami i tarocistka z Warszawy dzięki kartą tarota jest wstanie wskazać im prawidłową drogę, którą należy iść. Nie bój się tarota bowiem jest on wstanie znależć wyjście z każdej sytuacji. Zapraszamy na seans z wróżką.
http://www.tarot.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wróżka

Wróżka
Pełnię rolę doradcy osobistego, doradcy biznesowego w oparciu o techniki wróżbiarskie, a także biorę udział w wielu prestiżowych imprezach znanych firm. Moja rola, to: pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych i trudnych. Diagnostyka sytuacji życiowej. Analiza osobowości. Pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu. Ponadto polecam określoną literaturę niezbędną do terapii w zakresie, jak odkryć swoją wewnętrzną siłę.
http://www.tarocistka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tarocista, Duchowy Uzdrowiciel - Reiki oraz Jasnowidz, Piotr Górski - Kraków i Katowice

Tarocista, Duchowy Uzdrowiciel - Reiki oraz Jasnowidz, Piotr Górski - Kraków i Katowice
Oficjalna strona Piotra Górskiego- tarocisty, duchowego uzdrowiciela Reiki a także jasnowidza. Od ponad 1997 roku zgłębia tajemnice kart Tarota, kart klasycznych oraz bioenergoterapii. Od kwietnia 2008 roku współpracuje z telewizjš TVN przy programie Wróżki. Prowadzi także telefoniczne dyżury. Na stronie oprócz biografii Piotra Górskiego można także znaleŸć prowadzony przez niego blog ezoteryczny oraz wiele innych ciekawych informacji
http://piotrgorski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

I cing runy wróżki cyfrologia

I cing runy wróżki cyfrologia
Tarot I Cing. Astrologia Ast.7 234ql horoskop horoskopy. HOROSKOP Urodzeniowy - Ujawnia tożsamość: kosmogramy a cechy charakteru naturalne skłonności rozwojowe, itd. w tym zainteresowania : muzyczne , naukowe, sportowe, filozoficzne, oraz geniusz. Horoskop przewidywanie tego co będzie, na kanwie syntezy: Kosmogram Natalny oraz to co było . Odnalezienie skojarzeń wypływających z syntezy daje okazję do zapobiegania złym skutkom działania i wskazuje drogę rozwiązania.
http://www.astrologia.katkara888.com
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008